Postanowiłam zorganizować sobie jakieś ciekawe wakacje, ponieważ czułam się już zmęczona pracą, a także chciałam przeżyć coś ciekawego. Szukałam ofert, przeglądałam strony internetowe, bo zależało mi, żeby ocenić, jakie możliwości daje mi współczesna turystyka. Potrzebowałam czegoś, co będzie ciekawe i oryginalne.
W sumie to sama nie wiedziałam, czego oczekuję. Chyba oczekiwałam, że coś mnie zaskoczy albo przynajmniej zaintryguje. Jakoś trudno było mi się określić, sama nie wiedziałam, co mnie ucieszy. Przez moment wydawało mi się, że moje marzenia czy też oczekiwania zaspokoi agroturystyka, ale po długich namysłach odrzuciłam ten pomysł.
Pomyślałam później, że może znajdę jakąś małą firmę, niewielkie biuro podróży z ciekawą ofertą. Może tam uda mi się odkryć coś, co mnie zainspiruje albo chociaż wskaże mi kierunek poszukiwań. Zdaję sobie sprawę, że turystyka potrafi rozwijać się w tak wielu kierunkach, że zaspokoi oczekiwania wielu ludzi o różnych zainteresowaniach. Także i moich, mam nadzieję.