Zastanawialiście się kiedykolwiek, jaki będzie najbardziej romantyczny prezent dla dziewczyny? Otóż jednym z nich na pewno będą spływy kajakowe. Może nie są zbyt popularne, wiele osób boi się wody, ale gwarantuję, że jeżeli zabierzecie na taki spływ swoją drugą połówkę to będzie wniebowzięta. Obecnie modne są pluszaki, kwiatki… Mało jest kobiet, które jeszcze chociaż trochę lubią smak adrenaliny.
Moja kobieta jest z tych drugich na szczęście. Nie dla niej bezczynne siedzenie, nie dla niej jest oglądanie telewizji. Ona woli spędzić ten czas w inny sposób.
Zanim ją poznałem sądziłem, że takie dziewczyny wyginęły. Nie wiem, dlaczego akurat na mojej drodze los postawił taką osobę, ale jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy. Ponadto ostatnio całkowicie mnie zaskoczyła. Mianowicie zaproponowała skok spadochronem. Od razu się zgodziłem. Nie ukrywam, że są to ogromne koszty, dlatego na razie zbieramy pieniądze do wspólnej puszki, a później zobaczymy, co i jak będzie dalej. Na prawdę ona jest cudowna.