Co kilka lat zmieniają się w kraju rządzący – zarówno na poziomie ogólnokrajowym, jak i regionalnym, samorządowym. W okresie przedwyborczym wielu polityków zastanawia się, jak mogliby ocieplić swój wizerunek. Co zrobić, żeby wyjść na dobrych i współczujących ludzi?

Jednym z pomysłów, które mogłyby im pomóc, są siłownie dla niepełnosprawnych. Polityk decydujący się na taką inicjatywę mógłby od razu stworzyć wokół tego całą kampanię i promować się jako dobra, uczynna osoba. Można powiedzieć, że to wspaniały pomysł!

Niezależnie od politycznych rozgrywek, takie przedsięwzięcie byłoby bardzo pożyteczne. Niepełnosprawni zgłaszają, że chętnie korzystaliby z takich miejsc, gdyby były one dla nich bardziej dostępne. Należałoby wtedy przystosować sale do ich potrzeb, na przykład stworzyć szerokie i przestronne korytarze z myślą o osobach poruszających się na wózkach inwalidzkich. Siłownie dla niepełnosprawnych to inicjatywa, która byłaby pożyteczna zarówno dla polityków, jak i samych zainteresowanych. Warto rozważyć ten pomysł przed kolejną kampanią wyborczą.