Pani Katarzyna była bardzo niezadowolona ze swojego wyglądu. Oprócz sporych zmarszczek w okolicy twarzy i szyi, siwych włosów, w swoim ciele zauważyła pojawiające się fałdy tłuszczu a na wadze znaczny wzrost. Było to spowodowane wiekiem, z którego wzrostem łączy się wolniejszy i mniej sprawny metabolizm.

Zaczęła szukać odpowiedniego rozwiązania dla siebie. Rozpoczęła od nieudolnego wprowadzania różnych diet, raz jednej raz drugiej, ale żadna nie przynosiła pożądanych efektów. Dlatego też Pani Katarzyna wybrała się na siłownię i fitness, mając nadzieję na zrzucenie kilku kilogramów.

Trwało to kilka dobrych tygodni, aż zauważyła spadek wagi, ale jej ciało nadal nie wyglądało tak, jakby chciała. Do swojej reformy wprowadziła także przeróżne kremy i balsamy wyszczuplające. Wiele z nich zawiera kofeinę i inne substancję, które po wchłonięciu powodują przyspieszenie spalania tłuszczu w tkankach.

Wreszcie Pani Katarzyna udała się po profesjonalną poradę dietetyka. Dietetyk po długim wywiadzie o tym, na co chorowała, co lubi jeść, jak się czuje po niektórych produktach ustalił jej dietę. Dostała zestaw przepisów na każdy dzień łącznie z licznikiem kalorii. Dietetyk też polecił Pani Katarzynie stosowanie suplementu diety zawierającego L-karnitynę. Preparat ten powinna stosować prowadząc ćwiczenia na siłowni, ponieważ przyspiesza on wzrost tkanki mięśniowej, aby jej ciało zyskało korzystne kształty dzięki wzrostowi mięśni.

Była to bardzo długa droga i pracowity czas, ale wreszcie udało się Pani Katarzynie dojść do punktu, gdzie zaczęła wyglądać właśnie tak jak chciała. Jednak kosztowało to ją wiele wyrzeczeń i pracy.