Czy masz pierwsze objawy ciąży ? Twoja miesiączka się spóźnia ? Boli Cię podbrzusze ? Zauważyłaś silniejsze białe upławy ? Boli Cię głowa i dręczą mdłości ? Masz nabrzmiałe piersi i często oddajesz mocz ? Czy można być w ciąży pomimo miesiączki ?

Ciągle zadajesz sobie pytanie : Czy jestem w ciąży ?

Każda kobieta przeżywa każdą swoją ciążę indywidualnie. Można być w ciąży i mieć wszystkie objawy ciąży ale czasem początek ciąży przebiega bezobjawowo. Niektóre kobiety maja bardzo silną intuicje i od razu wyczuwają swoją ciążę.

Jeżeli masz wątpliwości, nie czekaj dłużej i zrób nasz test ciążowy online.

PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY
Krótki przegląd najbardziej typowych objawów ciąży pomoże ci określić czy jesteś w ciąży. Twoje ciało i twój stan emocjonalny bardzo szybko zmienia się w ciąży. Jeśli znasz siebie i swoje ciało i zaobserwujesz je właśnie teraz uważnie będziesz mogła z dużym prawdopodobieństwem zaobserwować pierwsze objawy ciąży i stwierdzić czy jesteś w ciąży. Wsłuchaj się w sygnały, które wysyła ci twoje ciało, zaobserwuj objawy ciąży i ustal prawdopodobieństwo ciąży.

Należy pamiętać, że każda kobieta przeżywa każdą swoją ciążę indywidualnie, to znaczy, że wszystkie wymienione objawy ciąży mogą wystąpić lecz również może wystąpić tylko część objawów ciąży jak również ciąża może przebiegać na początku bezobjawowo.

Zaobserwowałaś u siebie objawy ciąży? Aby uzyskać stuprocentową pewność ciąży skontaktuj się ze swoim ginekologiem lub kup test ciążowy w aptece lub w sklepie internetowym.