Nicolas Isimat-Mirin graczem PSV Eindhoven

 

Nicolas Isimat-Mirin przeniósł się na stałe do PSV Eindhoven z drużyny AS Monaco, 23-letni obrońca podpisał z PSV czteroletni kontrakt, który będzie obowiązywał do czerwca 2019 roku. W ostatnim sezonie Isimat-Mirin występował w drużynie PSV na zasadzie wypożyczenia, zawodnik pokazał swoje mocne strony, co skłoniło władze PSV na zakontraktowanie zawodnika.

Nicolas Isimat-Mirin swoją przygodę z seniorskim futbolem rozpoczynał we francuskim Valenciennes, po trzech latach przeniósł się do AS Monaco jednak już po jednym sezonie władze AS Monaco postanowiły wypożyczyć zawodnika, wybór padł na PSV, tutaj zawodnik w przeciągu sezonu rozegrał 15 spotkań, w któych zdobył jednego gola. Dobra postawa skłoniła władze PSV aby pozyskać zawodnika, o czym wczoraj dyrektor techniczny Marcel Brands poinformował że Isimat-Mirin podpisał z PSV czteroletni kontrakt.

Wczoraj Isimat-Mirin powiedział: „Jestem bardzo szczęśliwy, że będę mógł występować w PSV. To wielki klub ze wspaniałymi kibicami. Chcę pomóc drużynie w zdobywaniu kolejnych trofeów”.