Kolagen znajdujący się w naszym organizmie tworzy swoiste rusztowanie na którym utrzymywana jest skóra. Z wiekiem jednak produkujemy kolagenu coraz mniej, więc i to “rusztowanie” ma się coraz gorzej. Skutek tego jest jeden: coraz głębsze zmarszczki i coraz bardziej widoczne (szczególnie na twarzy) oznaki starzenia się skóry. Jednak od kilku lat mamy kosmetyki, które potrafią sobie poradzić z tym problemem i cofnąć procesy starzenia się skóry. To polski kolagen naturalny.

Wieloletnie badania nad kolagenem rybim zostały uwieńczone sukcesem. Stało się to za sprawą polskich naukowców biochemików, którzy uzyskali wreszcie długo oczekiwany produkt, który śmiało możemy nazwać “eliksirem młodości”. Kolagen naturalny Colway skutecznie spłyca i likwiduje zmarszczki pod warunkiem, że używamy go regularnie (dwa razy dziennie nakładamy żel na wilgotną skórę twarzy) i robimy to przez kilkanaście tygodni.

Kolagen występuje nie tylko w skórze. Mamy go w zasadzie wszędzie: gałki oczne, stawy, paznokcie, organy wewnętrzne. Słowem bez kolagenu nie ma zdrowia i życia. Dlatego też kolagen naturalny Colway ma kapitalne znaczenie dla dobrej kondycji naszego organizmu i warto go stosować w jak najszerszym zakresie.