Hotel Kraków – Florian

Hotel Florian zlokalizowany jest blisko centrum Starego Miasta w Krakowie. Oferujemy noclegi dla grup, dla gości indywidualnych, dla rodziny, dla biznesu. Nasz Hotel jest firmą rodzinną, co sprawia, że panuje tu ciepła atmosfera, a prawdziwa polska gościnność skłania do powrotów.

Hotel Kraków Florian:
W chwili obecnej dysponujemy 40 miejscami noclegowymi w 19 pokojach jedno, dwu i trzyosobowych o bardzo wysokim standardzie ( z możliwością dostawek) i 15 apartamentami w ścisłym centrum miasta. Każdy z nich wyposażony jest w łazienkę, toaletę, radio, telefon, TV-sat, WiFi. Pokoje wykończone są super komfortowo i przytulnie, aczkolwiek każdy posiada swój niepowtarzalny styl i atmosferę, wywołaną indywidualną kolorystyką i aranżacją. W pokojach znajdują się antyki pochodzące z różnych okresów sztuki .
Do dyspozycji Gości oddajemy jadalnię, salę konferencyjną, salę klubową oraz dwa parkingi: jeden dla samochodów osobowych, zaraz przy Hotelu, drugi w niedalekim sąsiedztwie – ogrodzony i zamykany.
W cenę pokoju wliczone jest śniadanie, podawane w formie bufetu szwedzkiego, w godzinach od 6.30 do 10.00.
Goście na specjalne życzenie mogą zostać otoczeni opieką rezydenta, który w sposób adekwatny do potrzeb i wymagań naszych Gości umili Ich pobyt w naszym Hotelu i mieście.
Od recepcji, przez jadalnię, po wszystkie pokoje dla Gości, każde wnętrze ma swój niepowtarzalny urok i styl. Antyczne meble, obrazy, rzeźby, zegary, a z drugiej strony technika XXI wieku – LCD TV sat, Wi-Fi, internet. Przekonaj się już dziś i przyjedź do nas. Serdecznie zapraszamy.
Odwiedź naszą stronę jeżeli chciałbyś uzyskać więcej informacji: Hotel Kraków – Florian.