W Józefinie odbyły się Międzypowiatowe Zawody Unihokeja Dziewcząt. W turnieju wzięło udział 5 drużyn: Płochocin, Wiskitki, Teresin, Piastów i Józefina. Dziewczęta z naszego gimnazjum pierwszy mecz grały z Wiskitkami – mistrzem powiatu żyrardowskiego. Dwie strzelone bramki wystarczyły żeby wygrać. Drugi mecz z Teresinem wygrały 10:1. Następne spotkanie z Gimnazjum nr 1 z Piastowa zakończyło się wynikiem 4:2 dla Józefiny. Ostatni mecz z Gimnazjum w Płochocinie okazał się finałem turnieju ponieważ od wyniku spotkania zależało kto wygra zawody. Nasze dziewczęta przez cały mecz prowadziły grę, co pozwoliło im strzelić 4 bramki i wygrać 4:0. Dziewczęta z Józefiny będą reprezentować rejon Sochaczewski na Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.
Skład drużyny: Dominika Radziak(k), Daria Bloch, Marta Chmielewska, Angelika Szydik, Weronika Łoś, Wiktoria Manowska, Wiktoria Wacławek, Weronika Tenngli-Olczak, Aleksandra Olczak, Julita Drużna, Kinga Grünberg i Eliza Kozłowska.

W naszym gimnazjum przeprowadzony został szkolny etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Po dokonaniu oceny prac pisemnych, do eliminacji gminnych komisja zakwalifikowała uczniów: Jakub Kuciński, Weronika Wyszpolska, Aleksander Olborski, Kacper Włodarkiewicz i Igor Kołaciński.