Bieżnia BODYSHAPE

VACU ACTIV BODYSHAPE to sprawdzona metoda redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Jest połączeniem bieżni z podciśnieniem i podczerwienią.Podciśnienie wywołane chodzeniem na bieżni, powoduje silne ukrwienie dolnych partii ciała od brzucha, przez biodra i uda, aż do stóp, dzięki czemu przemiana materii jest przyspieszona i organizm w tych miejscach pozbywa się tkanki tłuszczowej. Podczas spaceru wykorzystuje się również podczerwień, która przenikając przez skórę ułatwia wydalanie tłuszczu, metali ciężkich, związków toksycznych, a także nadmiar wody. Pomaga również wiązać wolne rodniki powodując efektywne oczyszczanie organizmu, usuwanie podskórnej tkanki tłuszczowej i zmniejszenie cellulitu. Ponadto podczerwień, emituje ciepło które zapewnia relaksacje i komfort.

Możesz dostosować trening do własnych potrzeb – oprócz 6 programów podstawowych, każdy ma możliwość ustawienia indywidualnego programu w bardzo łatwy sposób. Podczas treningu możesz zmodyfikować parametry podciśnienia, nachylenia bieżni, podczerwieni, prędkości oraz funkcji.

VACU ACTIV BODYSHAPE posiada również dodatkowe funkcje mające na celu spotęgowanie efektywności ćwiczeń.

Fotoodmładzanie skóry LED kolagen -zastosowanie selektywnie dobranej długości fal i odpowiedniej dawki światła jest wykorzystywane do „odmładzania” starzejącej się skóry, zapobiegania progresji w procesie starzenia. To rodzaj nieinwazyjnej, bezpiecznej metody, pozwalającej na równomierną, jednoczasową aplikacje światła o wyselekcjonowanych, terapeutycznych długościach fali. Badania kliniczne wykazały znaczące efekty kosmetyczne przeprowadzonych zabiegów:

– zwiększenie elastyczności skóry
– ustąpienie plam i przebarwień
– ustąpienie rogowacenia
– lepsze nawilżenie skóry

Uzyskane efekty kosmetyczne są wynikiem poprawienia dokrwienia i dotlenienia skóry, wzrostu liczby włókien kolagenowych i elastycznych, lepszego wchłaniania i utrzymania stanu nawilżenia skóry.

Jonizacja powietrza- wpływa pozytywnie na wydajność psychofizyczną naszego organizmu. Dodatkowo jonizacja skutecznie uzupełnia powietrze w zdrowotne jony ujemne co powoduje zmniejszanie i zamykanie gruczołów potowych i porów skórnych. Działa antybakteryjnie i antywirusowo.

Aromaterapia – zmniejsza cellulit, rozstępy skórne, regeneruje naskórek, odżywia i odmładza skórę, przyspiesza odnowę biologiczną mięśni. Olejki mają różne właściwości lecznicze. Mogą działać antyseptycznie, pomagają zwalczać infekcje wirusowe i grzybicze, część z nich wykazuje działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe, pobudza krążenie i dotlenienie krwi. Olejki eteryczne mają szczególne zastosowanie w kosmetyce. Pobudzają metabolizm komórkowy i poprawiają strukturę skóry.
Chromoterapia – pomaga w niwelowaniu problemów, z którymi boryka się każdy organizm człowieka korzystnie wpływając na:rezerwy energii, odporność organizmu, dobre samopoczucie psychiczne, przemianę materii, skórę i tkanki.

Ozonoterapia -właściwości silnie utleniające i dezynfekujące ozonu powodują, że jest on powszechnie wykorzystywany na całym świecie w celu zwalczania bakterii i innych drobnoustrojów. Ozon jest także doskonałym stymulatorem krążenia, dlatego stosowany jest w leczeniu chorób układu krążenia.

Bryza -zamontowane w urządzeniu są specjalne dysze rozpylające, podłączone do zbiorniczka w którym znajduje się specjalnie do tego celu przygotowany preparat na bazie naturalnej wody destylowanej. Dysze sterowane są według specjalnego programu z możliwością regulacji interwałem ich pracy. Efektem tego jest delikatna i odświeżająca mgiełka, która rozpyla się na skórę uprzyjemniając trening.

Jak często można trenować?

Jeden zabieg trwa 30 minut. Minimalna zalecana ilość zabiegów to 10, dla osiągnięcia trwałych i widocznych efektów zaleca się skorzystanie z 20 – 40 zabiegów VacuActivBodyshape. Trenować można 3 – 4 razy w tygodniu, ale należy pamiętać, żeby szybko uzyskać widoczne efekty, przerwa pomiędzy poszczególnymi zabiegami nie powinna przekraczać 2 dni.

Po ilu treningach widać pierwsze efekty?

To kwestia indywidualna. Niektóre panie mówią, że już po jednym treningu wyraźnie wygładziła im się skóra. Inne z kolei trochę dłużej muszą poczekać na rezultaty. Pewne jest jednak, że już po kilku zabiegach każdy zobaczy różnicę. Niektórzy ćwiczą regularnie w Vacu przez trzy miesiące i chudną nawet 15 kilogramów.Jest to bardzo duże osiągnięcie, zważywszy na fakt, że poza tym nie mają żadnego innego wysiłku fizycznego. Jeśli natomiast chodzi o cellulit, to w widoczny sposób zmniejsza się on już po kilku treningach. Równocześnie zmniejszają się też obwody, ud, talii i pośladków.

Jak przygotować się do treningu w VacuActivBodyshape?

Co można zjeść?

Podobnie jak przed każdym innym wysiłkiem fizycznym, wystarczy zjeść coś lekkiego, najlepiej wolnowchłanialne węglowodany (ciemne pieczywo, ciemny ryż ) z chudym białkiem (ryby, kurczak ) półtorej godziny wcześniej. Zdrowa dieta zawsze korzystnie wpływa na stan naszego samopoczucia i kondycji.

W co się ubrać?

Najlepiej wybrać:

Luźną koszulkę z naturalnych materiałów by pozwolić ciału oddychać,
krótkie spodenki lub majtki – dobrze by były z naturalnego materiału (unikajmy legginsów),
bawełniane skarpetki i adidasy lub trampki; Koniecznie wygodne obuwie zmienne.

Co zabrać ze sobą na trening?

0,5 niegazowanej wody mineralnej
Ręcznik

słowa kluczowe: vacu well wrocław, vacu wrocław krzyki, vacu activ wrocław, vacu body shape, vacu line wrocław, vacu gym, body shape opinie