Na rynku istnieje wiele suplementów diety umożliwiających wspomaganie procesów odchudzania. Jedne są lepsze, a drugie gorsze. Dzisiaj przyjrzymy się dokładniej produktowi o nazwie Trizer. Jest on bardzo chwalony w internecie zarówno przez samego producenta jak i przez wielu użytkowników na różnych filmach zamieszczonych w serwisie youtube.

Trizer – opinie i cena

Oto kilka przykładowych opinii na temat suplementu diety Trizer zamieszczonych bezpośrednio przez jego użytkowników:

1) ?Ja, od kiedy jestem na Trizerze i trzymam dietę to czuję się psychicznie lepiej. Chce mi się wstać z kanapy i iść na spacer. Przez zmianę nawyków żywieniowych nie czuję się już jak kulka. Nie jestem ociężała i nie ma problemów z zaparciami, które niestety podczas braku diety towarzyszyły mi często. Czasem nawet domowe sposoby nie działały i musiałam wspomagać się lekami.?,

2) ?ja zacząłem stosować. Już widzę poprawę i dodatkowo zyskałem motywację do treningów, od których stroniłem, co przy treningach ma spore znaczenie. Wyciskam trochę więcej i staram się codziennie chodzić na siłownie, żeby to wszystko się udało. Mój kolega znalazł tez ciekawe treningi w necie, więc chyba tez spróbuje w domu coś porobić. Na razie nie mam jeszcze mięśni, ale nie czuje tak wielkiego apetytu jak kiedyś, wiec być może właśnie to jest jeden z efektów, dlatego na razie nie mogę za bardzo ocenić. Mam nadzieje, ze będzie lepiej, bo sporo osób zaczęło brać tizera i u nich efekty są bardzo dobre.?

3) ?żona kupiła zmylona setkami spreparowanych pozytywnych opinii na temat tego całego trizera i srogo się rozczarowała, kompletny brak działania i efektów.?

Zdania użytkowników Trizera są podzielone, należy pamiętać, że suplement diety nie jest lekiem, a jedynie środkiem wspomagającym ? należy więc mieć na uwadze to, że trzeba jednocześnie z Trizerem stosować odpowiednią dietę oraz ćwiczenia.

Cena tego suplementu diety wynosi 137zł za 90 tabletek.