* Szpiku kostnego zwierząt. Smarować na tym terenie przez szpik kostny (wzięte z kości koni, krów, itd.). Zwykle ustępują bóle i przejść w 3-4 godzin. Narzędzie może być wykorzystywane w zapalenie nerwów, zapalenie korzonków nerwowych, reumatyzmu, artretyzmu.
* Torf zanieczyszczone miejsca owiec skóry svezhesodrannoy lub innych zwierząt z miękkim, długim włosem, zmniejsza i łagodzi ból na kilka godzin. Skóra może być po prostu umieszczona z tyłu i pribintovana, czas trwania postępowania -. 3-4 godziny
. * Bardzo silny atak bólu rwa kulszowa może być usunięty, jeśli prasować przez grubą wełnianą szmatką miejscu ból z gorącym żelazem
* Zrób okład na ból miejscu Onar (kwaśny żyta wklej) i owinąć ciepła. Pozostaw kompresji w 1 do 2 godzin. Procedura odbywa się codziennie przez kilka dni W. . Po tych ustępują procedur nawet najsilniejszy ból
* „Get silne wódki, proszek z amoniaku i kamfory – każdy z 6 szpule (26 g) i umieścić w polshtofa (600 g) wina 96 stopni alkoholu, pozostawić w ciepłym miejscu do to nie rozpraszać. Rub to na chore miejsca na 2 razy dziennie, przetarł obolałe miejsca pre-tkaniny-gorąco „.
Składniki używane do łagodzenia bólu pleców z korzonków nerwowych.
* „funt proszku 1 / 4 funta (100 gramów) kamfory, i 1 / 4 mikstury funt, mix . Weź masła 1 / 2 funta (200 g), zagotować, wlać do przygotowanej mieszanki i mieszać aż do ostygnięcia. Schab 1 Smear raz dziennie do bólu „.
* Take 2 polshtofa wódki w jednym z nich umieścić 12 szpule papryka, i inne – 12 szpule wapna w proszku. Szczelnie zamknąć oba korki polshtofa i postawić w ciepłym miejscu na tydzień. Następnie wlać to wszystko razem i dodać: potasu w proszku – 12 szpule, białe mydło – 12 szpule, kamfora – 12 szpule, amoniak – 12 szpule. Skład dni nalegać W w ciepłym miejscu. Rub na ból plamy, 2 razy dziennie. Najlepiej jest to robić w wannie lub przed piecem. Przed zastosowaniem wstrząsnąć. Zastosuj do usuwania lędźwiowego bólu.
* ASPEN. Przygotowanie maści z suszonych pączków. 25 g nerki zmieszano z 100 g masła, funt. Rub w bolesne miejsca 3-4 razy dziennie.
* Amanita W medycynie ludowej stosuje się nalewki grzybów jako czynników zewnętrznych. Średnich grzybów wlać 300 ml wódki i nalegać w ciepłym miejscu przez 7 dni, potrząsając codziennie. Odcedzić i wcieraj w bolące miejsce 1-2 razy dziennie. Używane w korzonków nerwowych, zapalenia mięśni, bóle mięśni, dna moczanowa, i wielonerwowe.
Amanita * Drobno posiekać litrową butelkę dojrzałego, jasne grzyby czerwony, szczelnie zamknąć pokrywkę i umieścić na noc w piecu po chlebie została zabrana stamtąd. Rano wytrząsnąć zawartość butelki, pocierać przez sito i umieścić w szklanym słoju. Rub chore miejsca na noc. Po tarcie dobre okrążenie.
maść * od Amanita. Grzyb Funt na pół z kwaśną śmietaną, maść i stosuje się na gazą lub ściereczką do rana miejscu. Maść ma dobry wpływ na paraliż, reumatyzm, zapalenie korzonków nerwowych, zapalenie mięśni.
* Żółty pod Egg. 4 łyżeczki płatków kapsułka jest umieszczone w worku gazy i zanurzone we wrzącej wodzie przez 3-5 minut. Dołącz torby na ból miejscu.
* żyta. Owies, pszenica, aby chleb z mąki kukurydzianej z tych kultur i stosowany jako kompres do skóry 1-2 razy dziennie. W wierszu „Na właściwości ziół” Odo z Maine oferuje w leczeniu rwy kulszowej następujące narzędzia:
* TREE BOGA (piołun)
, „pić wina, surowe, i pomoc w wielu schorzeniach:
Sprawia, że światło moczu hipochondrii jasno. Rwa kulszowa jeszcze leczy, oczyszcza miesiączki, a także … ”
* Ruta
„… leczy Rwa kulszowa, stawów i pacjentów z gorączką.”
kocimiętka *
„Kto dręczy rwa kulszowa, hip pozwolić zamiennych zielony
starty tego zioła. Mówią, spalone skóry:
suszenie wilgoci więc brać cierpienie lotu „.
KRESS *
„… Albo, nasiona traw lub mąki z mieszanki octu razem muszą, przetarł: umieścić w bólu biodra. – Jak powiedzieć tego leku jest bardzo przydatne „.
Oregano *
„Jeśli on wypisanym mąki do ud dołączone jest często
dość odpędza ból lub uczucie ciężkości oswaja ją „.
Pasternak *
„tylko materiał siewny i korzeń zawiera pasternak zioło
życie, jeżeli ich korzenie jego was wodą miodu. Wrzenia, a następnie bulion to doskonała pomoc dla pacjenta –
Jeżeli dasz mu do picia, – śledziony i wątroby vrachuya:
. Drunk, bulion jest uzdrowienie i bólu ”
Volovik *
„On jest niesamowicie leczy zapalenie nerwu kulszowego,
ekspertyzy osób, które będą się silniejszy w moc pamięci .
Jeśli pijesz wino, gdzie trawa przed zmoknąć przez. Radość wywar z tego, jak mówią, daje towarzyszem kolacji,
jeśli w czasie uczty będzie dostanie wszędzie „.
Gorczyca *
„oleju wykonany jest z nasion, nalegać:
. Od pasa a wraz z nią żył zamrożone pomocne ”
* IRIS
„Dobrze, jeśli jest on w odbytnicy lewatywa został wprowadzony, to pomoże
to wywar, powiedzmy, od silnego bólu w pośladki … ”

* Centaury
„Kto cierpi na rwę kulszową, bulion wyleczy
cudowny, po wprowadzeniu go do odbytu: skierowanie
krwi na siebie, potem zgromił najbardziej bólu
. sam wywar, jako okład, a nerwy leczyć pacjentów ”
zapalenie nerwu kulszowego nerwów, i różne nerwobóle i zapalenie korzonków nerwowych są najprawdopodobniej konsekwencją przebiegu choroby zwyrodnieniowe dysku. Dlatego po usunięciu skutków ostrego potrzebne do rozpoczęcia leczenia tej choroby. Osteochondroza – złóż soli w kręgosłupie. Salt i kostnej narośli kompresji kręgów nerwy wyjazdem iz tego powodu często występuje ból.
Źródło: „Golden receptur tradycyjnej medycyny”

* * *

Żelaza do żelaza rwa kulszowa w 38 lat zapalenie korzonków nerwowych choroby. Były straszne bóle pleców. Musiała prać ubrania na krześle w dorzeczu, które jej mąż podniósł i czyszczone, a gdybym musiał wziąć coś z podłogi – squat, nie zginając pleców. Kilka razy leżałem w szpitalnym pokoju z tyłu podawano zastrzyki i zabiegi rehabilitacyjne. Na pigułki i nie mówić nic! .. Okazało się, że rwa kulszowa może być traktowany bardzo prosty i szybki. Aby to zrobić: dowolny siarki (tłucznia na proszek) zawinięte w ściereczkę w formie koperty siarki nie śpi, ale lepiej szyć torbę o wymiarach ok. 15 cm x 15 cm Dodaj do pacjenta pleców (pronacji). Obudowa z tyłu, zwinięty kilka razy. Poproś kogoś z rodziny lub przyjaciela z powrotem skok 10 – 15 min. żelazem, zwrócił się do gniazdka. W tym czasie, dodając warstwy blachy, aby nie poparzyć. Powtórz tę procedurę 10 razy (I pomógł po raz trzeci, a ból zniknął na zawsze.) Taki sam sposób jak wyleczyć z powrotem do jego brata. Teraz mam 73 lata. Nadal jeździć na rowerze i zapomniał o korzonków nerwowych. R.5. Seurat i gorące żelazo rozpuszczone sole, złożone między kręgi, co powoduje ból, dotykając się wzajemnie.