Czy waszym zdaniem sklep z rowerami Kraków jest dobrym pomysłem? Sam nie mogę się przekonać. Może się wydawać, że jest to pomysł na chwilę, na jeden sezon. Jak jest w rzeczywistości? Nie przekona się ten, kto nigdy nie próbował sił w swoim biznesie.
Długo rozmyślałem i stwierdziłem, że jednak zaryzykuje. O czym mówię? Otóż o tym, że połączę sklep rowerowy, wraz z wypożyczalnią. Bardzo często się zdarza, że ludzie nie posiadają swoich pojazdów. Moim zdaniem jest to bardzo dobry sposób na przyciągnięcie ich do siebie. Ciągle się spieszą, jak najszybciej chcąc dostać się w obrane miejsce.
Rowery ułatwiają sprawę. Dlaczego? Dlatego, że omijamy korki. Zmieścimy się praktycznie wszędzie. Do tego należy doliczyć inne zalety. Jesteśmy bardziej wysportowani. Oddychamy świeżym powietrzem. To wszystko działa korzystnie na nasze zdrowie. W świecie, gdzie krąży otyłość i brak ruchu – rower jest wskazany. Nie obciąża stawów. Wystarczą tylko chęci, aby wsiąść na niego i pojechać w siną dal, do pracy, czy na wycieczkę za miasto.