Czy znasz swoje prawa, w razie gdybyś został poszkodowany w wypadku samochodowym? Pamiętaj, że możesz żądać odszkodowania zdrowotnego z OC sprawcy wypadku. Jeśli jesteś ofiarą wypadku komunikacyjnego zgłoś się do nas, a my pomożemy uzyskać Ci należne odszkodowanie zdrowotne, które zrekompensuje poniesione przez Ciebie koszty leczenia i rehabilitacji oraz będzie stanowić zadośćuczynienie za doznany uszczerbek na zdrowiu.
Nasi specjaliści mają wieloletnie doświadczenie w skutecznym dochodzeniu odszkodowań. Oferujemy Ci kompleksowe, profesjonalne i szybkie załatwienie sprawy. Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności, zarówno na etapie przedsądowym, jak i w postępowaniu sądowym. Najważniejsze, że przy podpisaniu umowy nic nie płacisz, dokonujemy bezpłatnej analizy prawnej, a rozliczenie następuje dopiero po zakończeniu sprawy.
Zatem, jeśli chcesz uzyskać odszkodowanie zdrowotne lub uważasz, że otrzymałeś odszkodowanie w zaniżonej wysokości, zgłoś się do nas, a my pomożemy Ci wywalczyć godne i zaspokajające twoje roszczenia odszkodowanie.