Pruszcz Gdański to miejscowość znajdująca się na północy Polski, w województwie pomorskim i jednocześnie przylegająca do miejscowości Gdańsk.

W Pruszczu Gdańskim przy ulicy Frycza Modrzewskiego 15 znajduje się salon fryzjerski o nazwie „Anna”. Na każdego przybyłego klienta czeka bardzo dobrze wykwalifikowana kadra w dziedzinie fryzjerstwa, która fachowo i profesjonalnie zajmie się każdym rodzajem włosów.

W Salonie oferowane są takie usługi jak na przykład farbowanie włosów, strzyżenie, trwała ondulacja, układanie włosów w niezwykłe fryzury, regeneracja zniszczonych włosów, w której to salon się specjalizuje. Włosy po takich zabiegach są zdrowe, błyszczące i puszyste. System koloryzacji Goldwell Colorance Acid Color, który polega na intensywnej koloryzacji, która z kolei jest kombinacją farb permanentnych i standardowych. Wszystko to powoduje, że kolor jest dużo trwalszy i dłużej utrzymuje się na włosach, a przy tym kompletnie ich nie niszczy, gdyż włosy są pod specjalna ochroną. Salon współpracuje z firmą Goldwell, która dostarcza niezawodne i wspaniałe kosmetyki, które doskonale sprawdzają się w swojej roli. Jeżeli chodzi o cenny to nie są one wygórowane, wręcz przeciwnie, są konkurencyjne, a w istocie są odpowiednio różne dla każdego klienta, gdyż są ustalane indywidualnie, na co mają wpływ różne czynniki, na przykład długość czy gęstość włosów.

Salon fryzjerski i jego pracownicy istnieją wyłącznie dla klienta. To my dostosowujemy się do Państwa, a nie odwrotnie. W przypadkach układania włosów na różne uroczystości, takie jak: śluby, komunie, rocznice możemy ustalić taki termin, aby pasował on klientowi. Może on być także całkowicie różny od godzin otwarcia salonu fryzjerskiego. Dodatkowym udogodnieniem jest fakt, iż na taksówkę dojeżdżającą bezpośrednio pod salon fryzjerski „Anna”dostaną państwo dwudziestoprocentowy rabat. W naszym salonie panuje miła i przyjazna atmosfera a profesjonalizm, którego doświadczą Państwo w naszym salonie sprawi, że Salon „Anna” będzie Państwa ulubionym fryzjerem w Pruszczu Gdańskim.