Laserowe leczenie nietrzymania moczu

Nietrzymanie moczu to poważna przypadłość, która bardzo utrudnia życie. Może też wpłynąć na naszą samoocenę oraz doprowadzić to braku chęci kontaktu z drugim człowiekiem. Wszystko przez to, że będziemy się czuć niekomfortowo w towarzystwie innych. Bo nigdy nie wiadomo kiedy „to” nastąpi. Są oczywiście specjalne majtki, które pomogą nam w tej przypadłości, ale każdy kogo dotknęła ta choroba zdaje sobie sprawę, że jest to działanie raczej doraźne.

Należy więc ostatecznie rozprawić się z tą przykrą przypadłością jaką jest nietrzymanie moczu. Laserowe leczenie nietrzymania moczu może w tym pomóc. Problem nietrzymania moczu częściej dotyka kobiety niż mężczyzn, są one ponad dwukrotnie częściej narażone na tą przypadłością. Szczególnie w okresie menopauzy u kobiet gdy hormony mocno spadają i powodują zwiotczanie mięśni dna miednicy. Pomimo tej przypadłości nie warto rezygnować z życia towarzyskiego czy zawodowego. Gdyż można to skutecznie leczyć. Laserowe leczenie nietrzymania moczu, leczy raz na zawsze z tego wstydliwego problemu. Cena pozbycia się dyskomfortu to od 2500 złotych do nawet 3500. Wszystko zależy od tego gdzie wykonamy zabieg.

A co zrobić aby przeciwdziałać tej chorobie? Na pewno nie należy palić. Za to wskazanie jest uprawianie zrównoważonej aktywności fizycznej. Pomóc może również ćwiczenie mięśnia kegla, który głównej mierze odpowiada za prawidłowe trzymanie moczu. Oprócz tej funkcji, ma również te bardziej przyjemną, ale może mniej ważną – zwiększa doznania podczas uprawiania seksu dla obu kochanków.