Suplementacja żywności staje się w ostatnich czasach coraz bardziej popularna i pożądana. Niestety, powszechnie dostępna żywność jest powodem coraz większej epidemii nadwagi i otyłości. Złe odżywianie to także choroby, chroniczne zmęczenie i…. brzydka skóra, matowe włosy i łamiące się paznokcie. I właśnie uroda stała się przedmiotem zainteresowania polskiej firmy Colway, która oferuje kolagen naturalny czyli eliksir młodości dla każdego.

Kolagen naturalny to wspaniale kosmetyki do stosowania zewnętrznego, które podejmują niezwykle skuteczną walkę ze zmarszczkami. Jednak niedawno pojawił się również kolagen do stosowania…. wewnętrznego! Colway również wkroczył na rynek suplementów oferując suplement diety o nazwie Colvita.

Okazało się, że naszą skórę należy smarować nie tylko od zewnątrz, ale warto też ją dożywiać “od środka”. Colvita jest właśnie taką kolagenową tabletką piękna. Zawiera kolagen naturalny w wersji “spożywczej” czyli połknięta “smaruje” naszą skórę od wewnątrz wydatnie wzmacniając działanie kolagenu “zewnętrznego”, którego używamy smarując twarz i resztę ciała. Współdziałanie Colvita i Platinum działa cuda: skóra szybko odzyskuje blask, paznokcie stają się twardsze, a włosy błyszczące i mają mniejszą skłonność do wypadania….