Firma Colway Inventia posiada wyłączność na sprzedaż kolagenu od ponad pięciu lat. Wcześniej trwały wieloletnie badania i doświadczenia prowadzone przez polskich naukowców biochemików, które zaowocowały stworzeniem polskiego “eliksiru młodości”. Kolagen naturalny powstał na bazie wciągu z ryb łososiowatych, ponieważ po wielu badaniach stwierdzono, ze kolagen rybi i ludzki są bardzo do siebie podobne.

To odkrycie wkrótce zaowocowało epokowym wynalazkiem jakim są kosmetyki kolagenowe, które skutecznie przywracają młodość skórze i powodują obiektywny przyrost tkanki skórnej czego widocznym objawem jest spłycenie, a nawet zanik większości zmarszczek. I w ten sposób dokonała się kolagenowa rewolucja w światowej kosmetologii. Kolagen naturalny stał się prawdziwym eliksirem młodości.

Ponieważ żyjemy w epoce wellness, więc kolagen naturalny stał się natychmiast przedmiotem pożądania wszystkich, którzy przywiązują wagę do zdrowego stylu życia, zdrowego i młodego wyglądu, słowem wszystkich, którzy w stylu życia, urodzie i zdrowiu upatrują źródeł swojego sukcesu. Kolagen, suplementy, aktywność ruchowa to podstawy nowego, aktywnego stylu życia.