Podczas wyjazdu w góry nierzadko mamy ochotę zjeść coś smacznego i lokalnego. Jednak jak wiadomo istnieje wiele restauracji, które niestety niewarte są odwiedzenia, gdyż nie zaspokoimy swoich pragnień, a wydamy fortunę. Na szczęście istnieją też miejsca, które potrafią nie tylko zachwycić, ale i przynieść nam wiele radości.

Zarówno w sercu gór jak i w pobliskich miejscowościach znaleźć można wiele ciekawych lokali gastronomicznych, w których spróbować możemy ciekawych potraw góralskich i innych. Jednym z takich miejsc jest z pewnością karczma białka tatrzańska, w której możemy dodatkowo nacieszyć swoje oko widokiem na piękne góry. Bez względu na to czy wybraliśmy się na krótki czy dłuższy urlop w góry warto odwiedzić to miejsce, gdyż nie tylko zaspokoimy tu nasze głodne brzuchy, ale także spędzimy mile czas w swoim towarzystwie.

Smaczne jedzenie, a także cudowny klimat to cechy charakterystyczne tego miejsca. Więcej o karczmie można dowiedzieć się na jej stronie internetowej, gdzie czeka wiele ciekawostek.